maxiLITERAKI - maxi gra w LITERAKI
Nowości

27 września 2005
Narodziny strony internetowej maxiLITERAK`ów. Teraz wszystko co dotyczy maxiLITERAK`ów znajdziesz właśnie tutaj.

6 września 2003 - wersja 1.05
Dalsza optymalizacja kodu, zwłaszcza w dostępie do słownika, pozwoliła wielokrotnie przyspieszyć algorytm gracza komputerowego. W algorytmie dokonano też wiele innych zmian, w tym rozbudowano i poprawiono gospodarkę blankami. Wszystkie te zabiegi miały na celu wzmocnienie siły gry komputera. Wprowadzono też wiele drobnych poprawek w interfejsie gry, dodano m.in. opcję gry towarzyskiej z możliwością poprawienia błędnych słów.

1 września 2003 - wersja 1.04

Dzięki optymalizacji kodu przyspieszono algorytm gracza komputerowego o kilkadziesiąt procent. Wzmocniono algorytm komputera, poprzez zmianę sposobu określania wartości słowa. Teraz testowanej kombinacji przypisywana jest ocena, uwzględniająca nie tylko jej wartość punktową, ale także efektywność wykorzystania poszczególnych płytek. Ponadto pojawiła się możliwość losowania kolejności graczy oraz informacje o liczbie niewykorzystanych liter i o punktacji układu jeszcze nie zaakceptowanego (w trakcie układania). Został usunięty błąd związany z wymianą liter.

21 sierpnia 2003 - wersja 1.03
Poprawiono usterki gracza komputerowego i wykonano drobne zmiany w wyglądzie gry.

19 sierpnia 2003 - wersja 1.02
Usunięto błąd powodujący nieoczekiwane zachowanie się płytek w czasie przestawiania ich na stojaku. Teraz literki migają po umieszczeniu ich na planszy. Wprowadzono jeszcze kilka mniejszych poprawek.

15 sierpnia 2003 - wersja 1.01
Wprowadzono kilka zmian: poprawiony wygląd planszy, przestawianie liter na stojaku, zanikanie paska czasu.

9 sierpnia 2003
Rozpoczęto promocję gry. Pierwsza dostępna wersja programu ma numer 1.00. 
   
 
Początek - Opis - Zasady gry
Zrzuty ekranu - Nowości
Pobieranie - Kontakt

Odwiedzasz tę stronę jako

Copyright © 2005 MARCOM